מאמרים

טיולי אופני הרים בחו"ל - חלק שני

בכלל ואופני הרים בפרט כוללים כאמור את תורכיה, הרי הפירנאים בדרום אירופה, חלק ממדינות אסיה, ואפילו אמריקה הרחוקה אשר מציעה גם היא מגוון נופים מרהיבים ומסלולי רכיבה ארוכים ומהנים.

ה"פריקים" האמיתיים של הטרנד הזה, כלומר – הרוכבים המושבעים אשר מוכנים להוציא גם אלפי דולרים עבור טיול אופניים ייחודי עם כל המשפחה אשר ישאיר זיכרונות נעימים למשך שנים על גבי שנים, טוענים כי הנסיעות הללו שוות כל אגורה שהם משלמים עליהן (ומדובר בהרבה מאוד אגורות...), וכי הם בכלל לא מתלבטים האם להוציא את הכסף הזה או לא – ברגע שניתן לקחת חופשה מהעבודה והלימודים, ישר מתחילים לתכנן את היעד לטיול האופניים הבא. אין דבר מהנה מזה עבורם, וזוהי אהבתם הגדולה בחיים.

לנו נותר רק לקנא בברי מזל אלו אשר יודעים בדיוק מה הם צריכים על מנת ליהנות יחד כמשפחה ולהישאר עם זיכרונות מדהימים לכל החיים.

לא לשכוח ביטוח

אם אתם רוכבים ותיקים בטיולי אופניים בחו"ל, הפסקה הבאה עלולה להיות מיותרת עבורכם, אך לא יזיק לקרוא אותה בכל זאת...

אם אתם חדשים בעולם טיולי האופניים לחו"ל, עליכם לזכור כי רצוי מאוד (אפילו ניתן לומר – חובה) כי תרכשו ביטוח בריאות לנסיעות לחו"ל ותוודאו כי הפוליסה שרכשתם כוללת ביטוח בפני תאונות הנגרמות כתוצאה מעיסוק בספורט אתגרי.

אחרי הכל, מאוד לא נעים לגלות כי התרסקתם עם האופניים, ועכשיו אתם גם צריכים לשלם עשרות אלפי דולרים לבית החולים המקומי, נכון?...

תיהנו ותפדלו..

חזרה לחלק ראשון